Jak zaprojektować ogród? - Kurs ONLINE

Przepis na ogród według Dominika Strzelca

Cena:

799 zł

Czas trwania:

5 godzin

Tryb nauczania:

Online

Szczypta kreatywności, trochę ziemi, kartka, ołówek  – no i dobry projektant. Tak w skrócie można by opisać przepis na ogród idealny. Jak stworzyć taki rajski ogród? Jak w ogóle zacząć swoją przygodę z aranżacją ogrodów? A może zajmujesz się tym zawodowo i chciałbyś zdobyć atrakcyjny certyfikat i zaświadczenie MEN? Wszystkie aspekty perfekcyjnego projektowania zielonych zakątków poznasz na serii webinarów z Dominikiem Strzelcem – autorem setek ogrodniczych metamorfoz. Jeżeli interesujesz się projektowaniem ogrodów to z pewnością kojarzysz programy telewizyjne, z jego udziałem.

Dla kogo jest to szkolenie?

Przede wszystkim dla osób, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem ogrodów. Nieważne czy chcesz projektować cudze ogrody, czy marzysz o stworzeniu własnego zielonego zakątka – kurs z Dominikiem Strzelcem pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.

Czego się nauczysz na szkoleniu?

W projektowaniu ogrodów najważniejsze jest kompleksowe podejście. Dlatego szkolenie z Dominkiem Strzelcem podzieliliśmy na 5 modułów – każdy z nich dotyczy innego aspektu tworzenia ogrodu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb lub potrzeb naszego klienta. Po wzięciu udziału w szkoleniu będziesz w stanie zaprojektować funkcjonalny i piękny ogród.

W programie mamy 5 spotkań, każde z nich trwa 60 minut. Do 14.02 trwa przedsprzedaż w promocyjnej cenie 649 zł! Po tym terminie koszt szkolenia to 799 zł. Płatność może być rozłożona na 2 raty.

Tematy spotkań:

1.            Proces aranżacji/projektowania ogrodu. Data 26.02. godz. 19:00

Wiadomości ogólne na temat projektowania ogrodu. Sposoby aranżacje i różne metody pracy. Kim jest i kim powinien być projektant zieleni?

2.            Rozpoznanie terenu-rekonesans. Data 27.02 godz. 10:00

Jak stworzyć prawidłową dokumentację terenową? Na jakie elementy należy zwrócić uwagę podczas tworzenia projektu ogrodu? Dlaczego jakość dokumentacji terenowej ma znaczenie? Jakie informacje powinna zawierać?

3.            Koncepcja zagospodarowania. Data 28.02 godz. 10.00

Co wchodzi w skład koncepcji zagospodarowania? Czym jest owa koncepcja? Jak stworzyć spójną całość przy wykorzystaniu takich elementów jak: przestrzeń zewnętrzna, motywy, światło, proporcje, woda.

4.            Projekt prawie gotowy. Data 05.03 godz. 19:00

Co powinien zawierać projekt ogrodu na tym etapie? Jakie elementy muszą się pojawić w każdym ogrodzie? Co musi uwzględnić projektant w trakcie tworzenia projektu? Projekt, a efekt finalny – czyli jak ostatecznie będzie wyglądał ogród?

5.            Materiał roślinny. Data 06.03 godz. 10.00

Jak właściwie dobrać zieleń do ogrodu? Jakie są zasady? Co powinno kierować projektantem przy wyborze nasadzeń? Jakie mogą być funkcje roślin? Jakie nasadzenia najlepiej sprawdzą się w naszym klimacie? Różne style ogrodów i charakterystyczna roślinność.

Do szkolenia niezbędne jest:

•             pełnoletność,

•             komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

•             przeglądarka internetowa,

•             mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

#

Czas trwania

5 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN oraz certyfikat CNiB Żak


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.