Nauczanie zdalne

5.11.2020

Drodzy Słuchacze,

W załączniku znajdziecie opiekunów swoich grup oraz adresy e-mail do nauczycieli poszczególnych kierunków.

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami.

Aby ułatwić Państwu naukę zdalną prosimy o:

1. Kontaktowanie się w sprawie grupowych zapytań dot. nauczania z nauczucielami bądź opiekunami grup poprzez klasowe adresy e-mail. Odpowiedź na zadane pytanie będzie widoczna dla każdego słuchacza z danej grupy.

2. Zapytania indywidualne dot. własnego toku nauczania oraz prace kontrolne prosimy o wysyłanie z prywatnych adresów meilowych do nauczycieli poszczególnych kierunków. Każda wiadomość musi zawierać imię, nazwisko, kierunek oraz semestr.

3. Instrukcja założenia konta na ZOOM znajduję się w zakładce aktualności --> https://opole.zak.edu.pl/aktualnosci/17067-instrukcja-logowania-do-komunikatora-zoom

4. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dot. zajęć, prosimy o kontakt z opiekunami z żaka bądź bezpośrednio z sekretariatem Szkoły tel. 77 441 26 66, 667 977 946.

Mamy nadzieję, że powyższe informację usprawnią Państwu naukę w naszej Szkole :)

Pozdrawiamy,

Szkoła ŻAK