Egzamin zawodowy ZIMA 2023

HARMONOGRAM - aktualizacja 19.12.2022

Drodzy Słuchacze!

Prosimy Słuchaczy którzy złożyli deklarację na egzamin zawodowy odbywający się w sesji Styczeń/ Luty 2023 o zapoznanie się harmonogramem egzaminów.

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR IMIENNYCH EGZAMINÓW W SEKRETARIACIE PRZY ULICY OZIMSKIEJ 25 W OPOLU!

Oznaczenie kwalifikacji:

FLORYSTA OGR.01 (zdawane na sem.2)

TECHNIK BHP BPO.01 (zdawane na sem.3)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH FRK.04 (zdawane na sem.4)

TECHNIK ADMINISTRACJI EKA.01 (zdawane na sem.4)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA SPO.05 (zdawane na sem.2)

TECHNIK MASAŻYSTA MED.10 (zdawane na sem.4)

Egzamin zawodowy jest obowiązkowy dla w/w kierunków tzn. aby ukończyć szkołę należy przystąpić do egzaminu zawodowego (zgodnie z rozporządzeniem MEN osoba, która nie przystąpi nie może ukończyć szkoły).

Egzamin z każdej kwalifikacji składa się z etapu pisemnego (w formie testu - 40 zadań) i etapu praktycznego (w formie wykonania konkretnego zadania przy stanowisku egzaminacyjnym (OGR.01/SPO.05) lub w formie pisemnej (EKA.01/BPO.01/FRK.04) - w zależności od kwalifikacji).

Podstawą zdania egzaminu jest otrzymanie:- z etapu pisemnego - co najmniej  50% punktów możliwych do uzyskania;- z etapu praktycznego - co najmniej  75% punktów możliwych do uzyskania;

Po zdaniu egzaminu Okręgowa Komisja Egzaminacyjna wystawia świadectwo kwalifikacji oraz dyplom uprawniający do wykonywania zawodu (który jest ważny ze świadectwem ukończenia szkoły policealnej w danym zawodzie).

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 77 441 26 66

Pozdrawiamy, Szkoła ŻAK