Zajęcia zdalne - najczęściej zadawane pytania

8.4.2020

Drodzy Słuchacze,

W związku z licznymi pytaniami dot. nauczania zdalnego, poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Strefa Słuchacza - w tym miejscu są umieszczane wszystkie materiały dot. poszczególnych przedmiotów z każdego kierunku. Jeśli ktoś z Was nie ma dostępu do materiałów prosimy o kontakt z Sekretariatem Szkoły.

2. Grupowe adresy e-mail - tutaj również znajdziecie wszystkie materiały z zajęć edukacyjnych.

3. Forma zaliczeniowa - prace kontrolne zadawane przez wykładowców prosimy o wysyłanie bezpośrednio do nauczycieli. Osoby, które nie posiadają adresów e-mail do wykładowców proszone są o kontakt z sekretariatem.

4. Płatności - harmonogram spłat obowiązuje taki sam jak przy podpisaniu umowy. Wszystkie zaległe zajęcia zostaną odrobione.

5. Zaświadczenia - Osoby chcące uzyskać zaświadczenie o statusie słuchacza proszone są o napisanie wiadomości e-mail na adres opole@zak.edu.pl

6. Zmiany w planach zajęć - wszystkie zmiany na bieżąco są aktualizowane. Prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej.

7. Sekretariat Szkoły do odwołania jest nieczynny. Kontakt możliwy jest tylko drogą telefoniczną 774412666 lub mailową opole@zak.edu.pl